Drop Down Menu
BİLGİLENDİRME

 
17.09.2017 TARİHİNDE SAYIN İLKAY ÖZGE BEY VE AHMET ERKAL'IN  YÖNETİCİ OLDUĞU FACE GRUBUNDA İLKAY ÖZGE BEY'E AİT YAPTIĞIM GÖRÜŞMELER SONUCU SİLİFKE BELEDİYESİNDE ÇİZİLEN PROJE REDDEDİLMİŞTİR İFADESİ ÜZERİNE  BU GRUBU TAKİP EDEN KAT MALİKLERİMİZİN SİTE YÖNETİMİNİ TELEFONLA ARAYARAK OFİSE GELEREK NEYİN (HANGİ PROJENİN )REDDEDİLDİĞİ KONUSUNDA BİLGİ ALMAK İSTEDİLER. 
15.09.2017 TARİHİNDE MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İMAR İŞLERİ YETKİLİSİ İLE YAPTIĞIM GÖRÜŞMEDE SİLİFKE BELEDİYESİNİN YAPTIĞI İMAR PROJESİNİN REDDEDİLDİĞİ SÖYLENDİ. AMA YİNE VALİLİK ONAYINDAN SONRA SİTE YÖNETİMİMİZE YAZILI OLARAK SONUCUN BİLDİRİLECEĞİNİ KONUŞTUK. BU BELGE İLE BİRLİKTE NEDEN İPTAL EDİLDİĞİNİN  SEBEP VE SONUCUNU SİZLERE AÇIKLAYACAĞIZ. 
İLKAY ÖZGE BEY BU BİLGİYE KENDİSİNİN  CUMARTESİ GÜNÜ BİR TELEFONLA ULAŞTIĞINI İFADE ETMİŞTİR. YÖNETİCİLERİ İLKAY ÖZGE BEY'İN YAZISINA İSTİNADEN YIPRATMAYA ÇALIŞAN 5-6 SİTE SAKİNİ KOMŞUMA ŞUNU ANLATMAK İSTİYORUM. YÖNETİCİLER KENDİ ÜZERİNE DÜŞEN SORUMLULUKLARI ÇOK BÜYÜK ÖZVERİ İLE YERİNE GETİRMEKTEDİR. BU KONU İLE İLGİLİ GEREKLİ BİRİMLERLE  DEVAMLI GÖRÜŞEREK ELİMİZİ KONUNUN ÜZERİNDEN ASLA ÇEKMEDİK. AMA BELGESİZ KESİNLEŞMEMİŞ OLAYLARI ANLATMAK SİTEDE KAOSDAN , SİTEYİ İKİYE BÖLMEKTEN BAŞKA BİR İŞE YARAMAMAKTADIR. 19.09.2017 TARİHİNDE SAAT 10:30 DA SİLİFKE BELEDİYESİ İMAR MÜDÜRÜ VE BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI İLE YÖNETİM KURULU OLARAK GEREKLİ GÖRÜŞMELER YAPILMIŞTIR. İLERİDE GEREKLİ AÇIKLAMALAR YAPILACAKTIR. YİNEDE EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİZ.SELAM VE SAYGILAR


   -