• SİTE SAKİNLERİMİZE DUYURU SİTEMİZ ADINI TAŞIYAN KAT MALİKLERİ TARAFINDAN KURULAN KAPALI GRUPLARDA YAPILAN HAKARETLERE, ASILSIZ YAZILARA CEVABIMIZDIR. SÜREKLİ BU GRUPLARI GİZLİDEN TAKİP ETTİĞİMİZ YAZILIYOR. BİZ BU GRUPLARIN TAKİBİNİ BIRAKTIK. TAKDİR EDERSİNİZ Kİ BU GRUPLARI TAKİP EDEN KAT MALİKLERİMİZ PAYLAŞILAN YAZILARIN İÇERİĞİNİ ÖĞRENMEK , DOĞRULUKLARINI SORGULAMAK İÇİN SİTE YÖNETİMİMİZİ ARAMAKTA VEYA SORMAKTADIR. BU NEDENLE HER PAYLAŞIMDAN BİLGİMİZ OLMAKTADIR. SAYGILAR ...
 • BİLGİLENDİRME 17.09.2017 TARİHİNDE SAYIN İLKAY ÖZGE BEY VE AHMET ERKAL’IN YÖNETİCİ OLDUĞU FACE GRUBUNDA İLKAY ÖZGE BEY’E AİT YAPTIĞIM GÖRÜŞMELER SONUCU SİLİFKE BELEDİYESİNDE ÇİZİLEN PROJE REDDEDİLMİŞTİR İFADESİ ÜZERİNE BU GRUBU TAKİP EDEN KAT MALİKLERİMİZİN SİTE YÖNETİMİNİ TELEFONLA ARAYARAK OFİSE GELEREK NEYİN (HANGİ PROJENİN )REDDEDİLDİĞİ KONUSUNDA BİLGİ ALMAK İSTEDİLER. 15.09.2017 TARİHİNDE MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İMAR İŞLERİ YETKİLİSİ İLE YAPTIĞIM GÖRÜŞMEDE SİLİFKE BELEDİYESİNİN YAPTIĞI İMAR PROJESİNİN REDDEDİLDİĞİ SÖYLENDİ. AMA YİNE VALİLİK ONAYINDAN SONRA SİTE YÖNETİMİMİZE YAZILI OLARAK SONUCUN BİLDİRİLECEĞİNİ KONUŞTUK. BU BELGE İLE BİRLİKTE NEDEN İPTAL EDİLDİĞİNİN SEBEP VE SONUCUNU SİZLERE AÇIKLAYACAĞIZ. İLKAY ÖZGE BEY BU BİLGİYE KENDİSİNİN CUMARTESİ GÜNÜ BİR TELEFONLA ULAŞTIĞINI İFADE ETMİŞTİR. YÖNETİCİLERİ İLKAY ÖZGE BEY’İN YAZISINA İSTİNADEN YIPRATMAYA ÇALIŞAN 5-6 SİTE SAKİNİ KOMŞUMA ŞUNU ANLATMAK İSTİYORUM. YÖNETİCİLER KENDİ ÜZERİNE DÜŞEN SORUMLULUKLARI ÇOK BÜYÜK ÖZVERİ İLE YERİNE GETİRMEKTEDİR. BU KONU İLE İLGİLİ GEREKLİ BİRİMLERLE DEVAMLI GÖRÜŞEREK ELİMİZİ KONUNUN ÜZERİNDEN ASLA ÇEKMEDİK. AMA BELGESİZ KESİNLEŞMEMİŞ OLAYLARI ANLATMAK SİTEDE KAOSDAN , SİTEYİ İKİYE BÖLMEKTEN BAŞKA BİR İŞE YARAMAMAKTADIR. 19.09.2017 TARİHİNDE SAAT 10:30 DA SİLİFKE BELEDİYESİ İMAR MÜDÜRÜ VE BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI İLE YÖNETİM KURULU OLARAK GEREKLİ GÖRÜŞMELER YAPILMIŞTIR. İLERİDE GEREKLİ AÇIKLAMALAR YAPILACAKTIR. YİNEDE EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİZ.
 • ASANSÖR REVİZYONU SİTEMİZDE 01.08.2017 -16.08.2017-17.08.2017-21.08.2017-22.08.2017 TARİHLİ MAKİNE MÜHENDİSLERİ ODASININ VERMİŞ OLDUĞU YILLIK PERİYODİK RAPOR DOĞRULTUSUNDA KAPALI ZARF USULÜ TEKLİFLER ALINMIŞTIR. TEKLİF VEREN FİRMA YETKİLİLERİ , DENETİCİ VE ARAYARAK BİLGİ VERDİĞİMİZ TEMSİLCİLER , YÖNETİM KURULU TARAFINDAN KAMERA KAYITLARI EŞLİĞİNDE 14.09.2017 TARİHİNDE SAAT 18:30 DA YÖNETİM BİNASINDA TOPLANILARAK KAPALI ZARF USULÜ TEKLİFLER TUTANAKLA AÇILMIŞTIR. EN UYGUN TEKLİFİ VEREN SEVİYE ASANSÖRE REVİZYON İŞİ VERİLMİŞTİR. 48 ADET ASANSÖR MAVİ ETİKET İŞİ BEDELİ KDV DAHİL 14.980 TLDİR. BİLGİLERİNİZE SUNARIZ. İYİ GÜNLER
 • ÇEVRE KOMİTESİÇEVRE KOMİTELERİ İLKAY ÖZGE ZEYNEP AVCI YÜKSEL SAYDAM
 • YAKLAŞIK MALİYET KOMİSYONUYAKLAŞIK MALİYET KOMİSYONU SİNAN BASTIRMACI MEHMET BOZDEMİR İBRAHİM FIRTINA
 • BAHÇE KOMİTESİBAHÇE KOMİTE ÜYELERİ YAVUZ HEPŞEN SONER AYKIN NURHAYAT KANNECİ
 • HAVUZ KOMİTESİHAVUZ KOMİTESİ 24.07.2017 TARİHLİ GENEL KURUL KARARI GEREĞİ YÖNETİM KURULUMUZ TARAFINDAN KOMİTE ÜYELİĞİ İÇİN İLKAY ÖZGE, ABDUSSELAM ÖZÜTOK VE FAHRİ BAYDAR’A DAVETİYE ÇIKARILMIŞTIR. ABDUSSELAM ÖZÜTOK VE FAHRİ BAYDAR KOMİTE ÜYELİĞİNİ KABUL ETMİŞ.DİĞER KAT MALİĞİMİZ YURT DIŞINDA OLDUĞU İÇİN CEVAP ALINAMAMIŞTIR.
 • DÖRT BLOKTA ASANSÖRLERİN ZEMİNE İNDİRİLMESİ İLE İLGİLİ GEÇMİŞ DÖNEMDE ALINAN BİLİRKİŞİ RAPORU
 • SİTE SAKİNİMİZİN ASANSÖR REVİZYONU İLE İLGİLİ SAVCILIĞA YAPMIŞ OLDUĞU ŞİKAYET SAVCILIK TARAFINDAN RED EDİLMİŞTİR.KARAR EKTEDİR.
 • 07.08.2017 tarihli havuz uygundur raporumuz.
 • Kay kay havuzları taban ve yan duvarları yenilenmiştir.
Haber 1* Haber 1* Haber 1* Haber 1* Haber 1* Haber 1* Haber 1* Haber 1* Haber 1* Haber 1* Haber 1*
Slider Image by WOWSlider.com v3.9